31 Temmuz 2012 Salı

Tatil yaptık, Ege 3 aylık oluyor, hayat akıyor...

Ege 3 ayını doldurmadan ikinci tatilini yaptı. Bu tatilde maalesef ilk antibiyotiğini de yedi.. Sanırız Can'ın 2-3 hafta önce geçirdiği dirençli yüksek ateşle seyreden bakterisi geldi Ege'yi de buldu... 3 iğne ardından da şurupla iyileşti..

İğne olurken ağbisi de  yanındaydı : "Ben elini tutayım anne"... Ben şurubunu verirken ise: "Geçti bitanem geçti, ağlama"  :) diyerek destek oldu. Çok ironik çok. Bazen koca adam, cidden ABİ, bazen hala minnacık bebek.. Bocalıyorum ben de bu iki uçlu hallerde. Dün BabaCan : "Çocuk gibi..... yapma" türünden bir şeyler söylüyordu, ikimiz de güldük :)) 3 yaş Araf kardeşim.. ne o taraftasın ne bu tarafta.. 2 olsan bebek derler, 4 olsan çocuk. 3 olunca araftasın..Anne de arafta..

Gittiğimiz yer şurası: www.akdenizbahcesi.com
Can çok eğlendi. Bahçeden yumurta, semizotu topladı, hortumla bahçeyi suladı, yedi, 3 saat denizden çıkmadı, salıncağa hamağa bindi.. Serpil Hanım mütkiş bir ev sahibesi.. Limonata, vişneli kek, likör, ev eriştesi hep soframızdaydı.. Tek sıkıntı hava sıcaklığıydı, ona da alıştık..

Hepimize iyi geldi yani tebdil-i mekan..
Bakınız :)Birkaç şey daha var aklımda onları da yazacağım :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder